Filmska revija mladeži nacionalna je revija srednjoškolskog filma i centralno mjesto hrvatskog srednjoškolskog filmskog stvaralaštva. U sklopu Revije organizira se i Four River Film Festival festival namijenjen srednjoškolskom filmu – jedinstven na području regije. 

 

PROGRAMSKI RASPORED

UTORAK, 10. rujna 2019. 
10.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 1 
12.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 2
14.00, GK Zorin dom (bočna dvorana): Debata: Trebaju li za nasilje maloljetnika zakonski odgovarati njihovi roditelji ili skrbnici?
17.00, ispred GK Zorin Dom: speed-dating 
20.00, rijeka Korana: Svečano otvaranje: Zagrebački ekvinocij (r: Svebor Mihael Jelić) 
23.00, Ziggy: filmski mingl uz Bob Milana 

SRIJEDA, 11. rujna 2019.
09.30, GK Zorin dom: Filmska runda + 1. projekcija natjecateljskog programa
10.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 3
12.00, GK Zorin dom: Vafi & Rafi + 2. projekcija natjecateljskog programa
12.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 4
20.30, rijeka Mrežnica: Dom (r: Dario Pleić)
22.30, Ziggy: filmski mingl uz Josipa Čopa

ČETVRTAK, 12. rujna 2019.
09.30, GK Zorin dom: Prodigy Camp + 3. projekcija natjecateljskog programa
10.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 5
12.00, GK Zorin dom: Enimation Elephant + 4. projekcija natjecateljskog programa
12.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 6
15.00 – 17.00, različite lokacije: radioničko-teoretski program za učenike i mentore 
18.30 – 20.00 – druženje na Dobri
20.30, rijeka Dobra: Tina & Sendy (r. Hani Domazet), Ultra (r. Igor Jelinović), Kol’ko god nas noge nose (r. Renata Lučić)
23.00, Ziggy: filmski mingl uz Gretu James & Shoe Shine Boys

Petak, 13. rujna 2019.
09.30, GK Zorin dom: International Youth Media Summit + 5. projekcija natjecateljskog programa 
10.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 7
12.00, GK Zorin dom: Ale Kino! Great Film Adventure + 6. projekcija natjecateljskog programa
12.00, Gradski muzej: Dječje filmsko stvaralaštvo 8
15.00 – 17.00, različite lokacije: radioničko-teoretski program za učenike i mentore
18.30 – 20.00 – druženje na Kupi
20.00, rijeka Kupa: Filmski kviz 
21.00, rijeka Kupa: Lada Kamenski (r. Sara Hribar)  
23.00, Ziggy: filmski mingl

Subota, 14. rujna 2019.
12.00, Aquatika: Dodjela nagrada i svečano zatvaranje 

Lokacije info:
Rijeka Korana – Foginovo kupalište
Rijeka Mrežnica – kupalište „Kod Bosiljevca“
Rijeka Dobra – dvorac Novigrad na Dobri
Rijeka Kupa – Stari grad Ozalj